REDKEN ACIDIC PH SEALER 250ml

680 Kč

POPIS PRODUKTU

OŠETŘENÍ - POSLEDNÍ KROK PRO VYROVNÁNÍ pH A UZAVŘENÍ KUTIKULY

Exkluzivní koncentrované ošetření Acidic Concentrate je určené pro poškozené nebo nadměrně namáhané vlasy.
Ošetření Acidic Concentrate obnovuje optimální vlasové pH a tím podporuje celistvost vazeb oslabených a chemicky či mechanicky poškozených vlasů.

Acidic pH Sealer má kyselé pH v rozmezí 3,0-4,0, které pomáhá obnovit rovnováhu pH vlasů, a uzamyká kutikulu pro dlouhotrvající výsledky.

Kombinace produktů:

Systém Acidic Concentrates Backbar umí viditelně zvrátit povrchové poškození již po jednom použití.

Systém ošetření Acidic Concentrates lze používat jako regeneraci na všechny typy vlasů. Jakkkoli chcete vlasům navrátit pevnost, pružnost, hebkost, péči a lesk, využije účinky ošetření Acidic Concentrates.

Koncentráty Acidic Moisture Concentrate a Acidic Protein Amino Concentrate lze aplikovat v různých poměrech, tak aby bylo umožněno ošetření vlasů na míru. Produkty lze míchat či vrstvit v závislosti na vaší volbě. Tyto produkty lze také aplikovat samostatně, když je použijete v kombinaci s Acidic pH Sealer, který vyrovnává hladinu pH a zaceluje kutikulu vlasů.

Použití:

  • Používejte po nanesení koncentrátů Acidic Moisture Concentrate a / nebo Acidic Amino Protein Concentrate a ponechání působení koncentrátů po dobu 5 minut.
  • Aplikujte 10-15 dávek z pumpičky Acidic pH Sealer.
  • Naneste od kořínků po konečky a nechte působit 1 minutu.
  • Opláchněte.
  • Dle potřeby pokračujte použitím kondicionéru Redken.

SPECIFIKACE PRODUKTU

Objem: 250 ml
Kód produktu: 0020